top of page
15.jpg

Rodinný dům 3+kk s garáží

Chýně (Praha-západ), Východní 479

Anchor - video
Anchor - o projektu

Kompaktní rodinný dům na předměstí Prahy, ideální pro mladou aktivní rodinu

Nemůžete si vybrat mezi městským životem a domkem se zahradou?

V těsné blízkosti Prahy a napůli cesty na Křivoklátsko se nachází Chýně. Místo ideální pro mladé aktivní rodiny. Ne nadarmo je tu jeden z nejnižších věkových průměrů v celé ČR.

Klíčové parametry

3+kk, užitná pl. 112 m2

1 garážové + 3 venkovní stání

pozemek 245 m2

stavba z roku 2008

obývací pokoj s krbem

dlážděná terasa

Anchor - fotky
Anchor - popis

Kompaktní rodinný na předměstí Prahy

Hledáte rodinný domek?

 

Máte zároveň rádi městský život?

Chcete to nejlepší z obou světů?

V těsné blízkosti Prahy v Chýni se nachází kompaktní dům ideální pro 3-4člennou rodinu toužící po vlastní zahrádce a dobré dostupnosti do města.

Dům byl postaven v nové zástavbě v roce 2008 s dispozicí 3+kk/G a užitnou plochou 112 m2.

Chýně patří mezi Top10 obcí v ČR s nejnižším věkovým průměrem obyvatel (32,6 let)  a přesně takovou rodinu také hledá. Pokud oceníte velmi dobrou dostupnost do města a zároveň hledáte sportovní vyžití v okolí domu, toto je to pravé místo

Samotná dispozice domu je rozdělena do dvou podlaží s velkým otevřeným přízemím (35,8 m2), kde bude celá rodina trávit čas společně u rodinného krbu, nebo venku na terase (průchozí z chodby i obývacího pokoje).

Horní patro se pak skládám z koupelny a dvou pokojů. V současné podobě je ložnice umístěna ve větším z pokojů a v menším (11,5 m2) se nachází dětský pokoj. Pro rodiny se dvěma dětmi se nabízí přesun ložnice a vybudování zázemí pro obě děti ve větším z pokojů (19,4 m2).


Orientace oken směřuje na jižní stranu, díky čemuž máte v domě po celý rok dostatek přirozeného světla. Zároveň jsou na nich instalovány venkovní dálkově ovladatelné žaluzie pro maximální komfort v letních parných dnech.

K dispozici máte také garáž pro 1 vozidlo, před domem na vlastním pozemku pak mohou parkovat další 2-3 auta.

Anchor - 3d scan
Anchor - lokalita
Půdorys Chýně výměry.jpg

Lokalita Chýně

Chýně je obec ležící na západním okraji Prahy, v těsném sousedství Zličína. Strategická poloha předurčuje Chýni k rychlému rozvoji. Blízkost dálnic D5, rychlostních silnic R6 (karlovarské), R7 (slánské) či R1 (pražský okruh) zajišťuje vynikající dopravní dostupnost. Chýni obchází i železniční trať 122 se dvěma vlakovými zastávkami Chýně a Chýně-jih, otevřenýmii v roce 2014. Autobusové spojení na metro B-Zličín a metro A-Motol zajišťují linky 347 a 358.

Věděli jste, že:​

  • V letech 2004 – 2013 byla nejrychleji rostoucí obcí v ČR, co do počtu obyvatel?

  • Chýně je s věkovým průměrem obyvatelstva 32,6 let jednou z 10 nejmladších obcí v ČR?

  • Chýně má dvakrát vyšší podíl vysokoškolsky vzdělaných obyvatel než je průměr v ČR (25 % obyvatel nad 15 let má VŠ, v ČR 12,3%)

pano chyne.jpg

5 km

Metropole Zličín

1500 m

na dálnici D5

13 km

CHKO Křivoklátsko

7 km

Letiště Václava Havla

Kontakt

Aktuální nabídková cena   PRODÁNO

Součástí ceny jsou také služby související s převodem (vč. provize RK), zajištění smluvní dokumentace advokátní kanceláří, advokátní úschova kupní ceny a obstarání jednání s katastrálním úřadem včetně vkladových poplatků.

Anchor - cena

Kontaktujte mě a přijďte se podívat

(+420) 604 274 505

  • White Facebook Icon

Nebo mi napište na FB

bottom of page