top of page
1.jpg

Velký rodinný dům na prodej

Jesenice u Prahy, ul. Habrová

Anchor - video
Anchor - o projektu

Velký rodinný dům pro velkou rodinu

v těsné blízkosti Prahy

Hledáte prostorné bydlení, kde nebudete muset dělat kompromisy?

V jedné z nejvyhledávanějších lokalit - Jesenici - hledá velký rodinný dům nové majitele. Dispozičně nadstandardně řešený, s plnou občanskou vybaveností v okolí a skvělou dostupností do Prahy.

Klíčové parametry

6+kk, už. pl. 223 m2

1 garážové + 1 kryté stání

2 úložné půdy (nad rámec už. plochy)

pozemek 701 m2

2 zpevněné terasy

2 plně vybavené koupelny

stavba z roku 2006

bezpečnostní systém Jablotron

podlahové topení v kuchyni a koupelnách

Anchor - fotky
Anchor - popis

Velký rodinný dům v Jesenici

Nechcete dělat kompromisy?

 

Hledáte bydlení pro velkou rodinu?

Chcete mít Prahu na dosah?

Velký dům pro velkou rodinu.

Přesně tak by se dal charakterizovat tento rodinný dům z roku 2006, ležící v jedné z nejvyhledávanějších lokalit na okraji Prahy, v Jesenici.

Dispozičně je dům koncipovaný jako 6+kk s garáží a dvěma koupelnami. Užitná plocha domu činí 223 m2. Nad rámec této výměry získáte navíc také dvě úložné půdy, dvě oddělené terasy (jednu z nich krytou) a druhé parkovací stání (taktéž kryté).

Celková velikost pozemku se vzrostlými stromy pak činí 701 m2.

Dům je svými podlažími rozdělený do dvou hlavních zón.

V přízemí se nachází hlavní společenský prostor. K dispozici zde máte velký obývací pokoj s kuchyňským koutem a východem na krytou terasu s posezením. Nachází se zde také druhý pokoj aktuálně zařízený jako pracovna. Může být ale využitý také jako pokoj pro hosty. Dále pak samostatná toaleta, dvě komory a prostorná koupelna s východem na druhou zpevněnou terasu. Ta je ideálně využitelná jako místo pro venkovní vířivku či saunu.

V horním patře pak každý člen domácnosti najde svůj klid a své soukromí.

Kromě ložnice tu najdete tři další dětské pokoje (dva z pokojů mají východ na balkon) a druhou velkou koupelnu s oddělenou toaletou.

Jako další praktické úložné prostory slouží dvě pochozí půdy – jedna přístupná z chodby v patře, druhá pak přístupná z prostoru garáže.

Vytápění v domě je řešeno plynovým kotlem. V koupelnách i kuchyňském koutě je pro maximální pohodlí instalováno také podlahové vytápění (elektrické). Pro zimní večery se pak ideálně nabízí krb v obývacím pokoji.

Dům je postaven z cihel Porotherm (45 cm) s venkovním zateplením (PENB je ve třídě D).

V domě je instalován bezpečnostní systém Jablotron s pohybovými čidly, který je napojený přes internet.

Anchor - 3d scan
Anchor - lokalita
Půdorys.jpg

Lokalita Jesenice

Jesenice je aktuálně jedna z nežádanějších lokalit k rodinnému bydlení v okolí Prahy. Díky své poloze a dopravní obslužnosti ji lze považovat za nefalšované předměstí Prahy s necelými 10 tis. obyvatel.

 

Formálně se dělí do čtyř částí - centrální Jesenice (kde se nahází i nabízený dům), Zdiměřice, Osnice a Horní Jirčany.

Na severu Jesenice sousedí s pražskou částí Kunratice, na západě s Průhonicemi, od kterých je dělí krásný Průhonický park.

Jižní částí města prochází Pražský okruh s blízkým napojením na dálnici D1.

DJI_0035 menší.jpg
DJI_0059 menší.jpg

Občanská vybavenost Jesenice je na skvělé úrovni - najdete zde prakticky vše, co pro svůj každodenní život můžete potřebovat - obchody, lékaře, služby, školy.

V městské části Zdiměřice se pak nachází i mezinárodní škola a školka (Sunny Canadian International School).

V blízkosti prodávaného domu vyrostla v posledních letech nová bytová zástavba, která ještě dále rozšířila nabídku služeb pro místní obyvatele.

Doprava do Prahy je pak zajištěná jak autem, tak hromadnou autobusovou dopravou. V následující letech bude navíc na hranici mezi Písnicí a Jesenicí vybudována i konečná stanice nového metra D, které ještě více zrychlí dojezd do centra metropole.

Jesenice a její okolí přímo vyzývá k aktivní i pasivní rekreaci. Jihovýchodní část Středních Čech je totiž prošpikovaná cyklistickými a turistickými trasami, které vedou malebnou zvlněnou a zalesněnou krajinou.

V těsné blízkosti Jesenice se nachází i Průhonický park, kterým vede koryto Botiče obehnané oborami, botanickou zahradou a několika rybníky. Nachází se zde také zámecký park zapsaný na seznamu UNESCO.

DJI_0048 menší.jpg

1200 m

Pražský okruh

6 km

na dálnici D1

4 zast.

na metro D

1000 m

mezinárodní škola a školka

Kontakt

Aktuální nabídková cena        PRODÁNO

Součástí ceny jsou také služby související s převodem (vč. provize RK), zajištění smluvní dokumentace advokátní kanceláří, advokátní úschova kupní ceny a obstarání jednání s katastrálním úřadem včetně vkladových poplatků.

Anchor - cena

Kontaktujte mě a přijďte se podívat

(+420) 604 274 505

  • White Facebook Icon

Nebo mi napište na FB

bottom of page