top of page
2_edited.jpg

Nová etapa již v prodeji
www.RezidenceTurany.cz

Anchor - video
Anchor - o projektu

Nadstandardně vybavené rodinné domy

jen 20 minut od Prahy

Hledáte kvalitní a komfortní rodinné bydlení v samostatně stojící novostavbě?

Hned 8 nových bungalovů se dokončuje v rozvíjející se oblasti Tuřan severozápadně od Prahy. Nadstandardní technické zázemí domu a dobrá dostupnost do Prahy po dálnici D7 jsou jen výběrem jejich hlavních předností.

Klíčové parametry

4+kk, zast.pl. 150 m2

pozemek cca 740 m2

plně vybavené kuchyně a koupelny

Smart Home instalace

solární panely pro ohřev vody

tepelné čerpadlo a rekuperace

zabezpečovací systém

parkování na pozemku

úložná půda

Anchor - fotky
Anchor - popis

Nadstandardně vybavené rodinné domy
jen 20 minut od Prahy

Hledáte bydlení v kvalitní novostavbě?

Záleží Vám na energetické úspornosti domu?

Chcete bydlet ještě letos?

V rozvíjející se části Tuřan, jen 20 minut jízdy od Prahy, vzniká nová zástavba vkusných a moderně zařízených rodinných domů.

Bungalovy o dispozici 4+kk nabídnou nevšední kvalitu i komfort pro celou Vaši rodinu. Oceníte zejména technické vybavení domu - nízkoenergetická třída A je zárukou, že budete šetřit jak přírodu, tak Vaši rodinnou peněženku.

Vytápění je ve všech místnostech zajištěno podlahovým vytápěním. Zdrojem tepla je tepelné čerpadlo, podpořené rekuperací i střešními solárními panely. V zimě si pak můžete zatopit v krbových kamnech a naladit si tak tu správnou domácí atmosféru.

Jednotlivé prvky jsou v domě navíc propojeny systémem Smart Home, který například pozná, že má před vaším návratem domů přitopit, nebo nastaví předokenní žaluzie dle aktuální polohy slunce.

 

Zároveň Vám umožní na dálku kontrolovat a ovládat bezpečnostní prvky v domě, včetně domovní kamery, systému DoorLock, nebo zabudovaného alarmu v okenních rámech.

Polohu domu pak oceníte především v situaci, kdy potřebujete pohodlnou dostupnost po dálnici D7 do severozápadní části Prahy, nebo na Letiště Václava Havla. 

Anchor - 3d scan
Anchor - ceník

Ceník rodinných domů

Lokalita - na šířku.jpg

Součástí kupní ceny je plně vybavená kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů, vestavěný nábytek, vybavení koupelen a technické zařízení domu (tepelné čerpadlo, solární panely, rekuperace, podlahové vytápění, bezpečnostní systém a smart home instalace). Součástí kupní ceny není vzorové vybavení interiéru.

Uvedené informace (vč. cen a vybavení jednotlivých bytů) jsou pouze informativní povahy a nejsou právně závazné. Změny vyhrazeny.

Půdorys.jpg

20 min.

do Prahy

3 km

do Slaného

15 km

do Kladna

15 min

na Letiště V.H.

Kontakt

Kontaktujte mě a přijďte se podívat

(+420) 604 274 505

  • White Facebook Icon

Nebo mi napište na FB

bottom of page