top of page
Obývací pokoj 4.jpg

Prémiový Mezonet

3+kk, 110 m2, Praha - Anděl, Ostrovského 17

Byt s terasou na prodej, Praha 5 - Anděl

Moderní bydlení se skvělou dostupností do centra

Designově navržený mezonet kousek od centra Prahy, obklopen parky a zelení.

Jestliže hledáte byt, který bude odrážet Vaši jedinečnost, a který bude držet krok s Vašim aktivním životním stylem blízko všeho, co Vám Praha může nabídnout, tak jste ho právě našli

Klíčové parametry

103 m2 + 8m2 terasa

rekonstrukce 2013

5 minut do centra

klimatizace

kvalitní materiály

design na míru

připraveno k nastěhování

kompletně zařízeno

obklopeno parky

3-pokojový mezonet (103+8 m2)

nedaleko pražského Anděla

Jestliže hledáte byt, který bude odrážet Vaši jedinečnost, a který bude držet krok s Vašim aktivním životním stylem blízko všeho, co Vám Praha může nabídnout, tak jste ho právě našli

Rekonstrukci tohoto vzdušného mezonetu obstaralo v roce 2013 renomované architektonické studio OOOX. Zařízení bytu bylo připraveno na míru a využity byly ty nejkvalitnější materiály. Celý prostor je navíc pro zachování maximálního pohodlí klimatizován.

V interiéru byly zachovány čisté linie a vzdušnost, kterou podtrhuje monochromaticky laděný interiér s kovovými industriálními prvky. Tmavé jádro bytu opticky odděluje dvě křídla obytného prostoru. Koupelna s podlahovými svítidly je pak opticky propojena s ložnicí skrze kouřové sklo.

V jižní části se nachází společenský prostor s obývacím pokojem, na který navazuje otevřená kuchyně s centrálním ostrůvkem a zabudovanou vinotékou. Přiléhající terasa poskytuje výhled do klidného zeleného vnitrobloku a je ideální na večerní posezení u vína, nebo na pozdní víkendovou snídani.

Severní část se skládá z loftové ložnice s posezením, ke které přiléhá skrytá šatna. Schodiště pak vede na oddělenou galerii, která může sloužit jako pracovna, nebo samostatný pokoj.

3D scan - transparent 2.png

3D virtuální

prohlídka

5 min.

pěšky na Anděl

2 min.

do parku

500 m

tenisové kurty

20 min.

letiště V. Havla

Kontakt

Tento byt je aktuálně nabízen za cenu

14 500 000 Kč

V rámci kupní ceny je zahrnut celý byt včetně terasy, podíl na společných částech budovy, kompletní vybavení bytu včetně nábytku, technologického a sanitárního vybavení, vestavných i volně umístěných spotřebičů.

 

Součástí ceny jsou také služby související s převodem, zajištění smluvní dokumentace advokátní kanceláří, pojištěná advokátní úschova kupní ceny a obstarání jednání s katastrálním úřadem včetně vkladových poplatků.

Kontaktujte mě a přijďte se podívat

Díky za zprávu!

(+420) 604 274 505

  • White Facebook Icon

Nebo mi napište na FB

bottom of page