top of page
4_edited.jpg

Vila u Klánovického lesa
Praha 9 - Újezd nad Lesy, Všeňská 2770

Anchor - video
Anchor - o projektu

Velký rodinný dům z roku 2019

Chcete bydlet v Praze a přesto u lesa?

Exkluzivně zařízené rodinné sídlo s ohromnou užitnou plochou, terasami a nádhernou okrasnou zahradou. To vše s výhledem na Klánovický les hned za plotem.

Klíčové parametry

kolaudace 2019

vnitřní plochy 363 m2

dispozice 6+kk

kompletně podsklepeno

dvě velké terasy

Klánovický les za plotem

Anchor - fotky
Anchor - popis

Velký rodinný dům z roku 2019

Chcete bydlet u lesa a přesto v Praze?
 
Hledáte nový a kvalitně postavený dům?

Tento štědře prostorově řešený rodinný dům dokončený v roce 2019 se nachází na okraji Prahy 9 hned naproti největšího pražského přírodního parku - Klánovického lesa.

 

Dům nabízí vnitřní podlahovou plochu 363 m2. Kolem horního patra se ze tří stran vine krytý ochoz o velikosti dalších 85 m2, který přímo vybízí k zasklení a vybudování zimní zahrady.

Před vchodem do domu naleznete další velkou otevřenou terasu (+ 66 m2) s krytým posezením a s výhledem do krásně upravené okrasné zahrady, na kterou poté navazuje Klánovický les.

 

Rodinný dům se skládá ze 3 podlaží (2 NP + 1 PP). Ve dvou nadzemních podlažích najdete obytné prostory o dispozici 6+kk se dvěma koupelnami. Dům je kompletně podsklepený a zařízený množstvím úložných, ale i funkčně využitelných prostor (druhá kuchyně, prádelna, dílna, vinný sklípek, garáž).

Obytné prostory v přízemí v současnosti zajišťují každodenní rodinné fungování - najdete zde obývací pokoj s kuchyňským koutem a krbem, dvě ložnice, otevřenou pracovnu/pokoj pro hosty a koupelnu s WC.

V horním patře je ve dvou nadstandardně velkých pokojích (26 a 28 m2) vybudován umělecký ateliér a hobby místnost s vlastní koupelnou.

Dům byl dokončen a zkolaudován v roce 2019. Konstrukce je cihlová s venkovním zateplením (50+18cm). Vytápění je zajištěno moderními infrapanely, každá místnost má vlastní termostat. Ohřev vody zajištěn v elektrickém bojleru. Jako alternativní zdroj tepla můžete využít i krb.

Okna jsou plastová 7-komorová s trojsklem. Kromě obecního vodovodu je k dispozici i studna s čerpadlem.

Anchor - 3d scan

Technické informace

Typ nemovitosti

Počet podlaží

Vlastnictví

Dispozice

Garáž

Počet koupelen

Výměra místností

Terasy

Zastavěná plocha

Pozemek

RD samostatně stojící

2 NP + 1 PP

Osobní

6+kk

Ano - 1 vozidlo

2x + 1x WC

363 m2

2x - 66+85 m2

246 m2

784 m2

Vytápění

Ohřev vody

PENB

Konstrukce budovy

Okna

Ke stažení

Infrapanely

Podlahové vytápění (koupelny)

Krb

Elektrický bojler

v přípravě

Cihla 500 mm + příčky zděné

180 mm zateplení

Plastová, 7-komorová

Půdorys s výměrami

Katastrální mapa

Územní plán

List vlastnictví

Anchor - lokalita
Půdorysy široké na web.jpg

200 m

autobus MHD

42 kroků

Přírodní park

7 km

městský okruh

Kontakt

Aktuální nabídková cena   29.500.000 Kč

Součástí ceny je také vestavěné vybavení domu, služby související s převodem (vč. provize RK), zajištění smluvní dokumentace, advokátní úschova kupní ceny a obstarání jednání s katastrálním úřadem.

Anchor - cena

Praha - Újezd nad Lesy

Újezd nad Lesy je území na východním okraji Prahy, v současnosti označované jako Praha 21. Je součástí obvodu Prahy 9 a leží na dopravní spojnici Dolních Počernic a obce Úvaly.  

Podél celé severní hranice se táhne největší pražský přírodní park Klánovice-Čihadla. Ten je vyhledávaný běžci, turisty i milovníky horských kol. Velkou část rozlohy zabírá známý Klánovický les a je chráněna i jako evropsky významná lokalita Natura 2000.

Dopravní spojení se zbytkem Prahy je zajištěno pěti autobusovými linkami MHD​, případně nedalekým vlakovým spojem (směr Úvaly a Český Brod). 

fa5949b3-5ab1-4fcf-a99e-51cfda5a9b9e.jpg

Kontaktujte mě a přijďte se podívat

Provozovatelem webu je společnost Michal Rydlo Real Estate, s.r.o., IČ 108 87 377, se sídlem Eberlova 1465/4, Praha 13. Společnost je zapsána v OR vedeném u Městského soudu v Praze, pod spisovou značkou C 350185.

(+420) 604 274 505

  • White Facebook Icon

Nebo mi napište na FB

bottom of page